Разместить рекламу  

Навчаємо молодь!

Навчаємо молодь!

Майбутні платники податків сьогодні отримують загальну освіту у школах .Справждній громадянин своєї країни вже із шкільної лави мас знати, що державі для виконання своїх основних функцій необхідні кошти. Де зосереджуються кошти, що є головним джерелом їх надходження, як розподіляються, куди використовуються, хто здійснює контроль за нарахуванням, сплатою податків та дотримання норм податкового законодавства.Всі ці питання школярі мали змогу дізнатися на лекціях які були проведенні фахівцями відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернення громадян ДШ у Ленінському районі м.Харкова.

Всього з початку 2008 року податківцями було прочитано 44 лекції у навчальних закладах Ленінського району а. Харкова. Лекції проходили у формі діалогу.Учні сприймали інформацію з увагою та зацікавленістю, задавали питання, на які були надані вичерпні відповіді з конкретними прикладами.

Крім того, за період з січня по квітень 2008 року фахівцями ДПІ проведено 2 ділові гри у серед учнів загальноосвітніх шкіл Ленінського району. А у квітні 2008 року широкий резонанс серед громадськості мало проведення нагородження переможців І туру Всеукраїнського конкурсу ..Податки очима дітей".

В результаті проведених заходів школярі підвищіли рівень економічних та правових знань, а також усвідомили необхідність добровільної сплати податків.