Разместить рекламу  

До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова надає роз`яснення щодо заповнення розшифровки податкових зобов`язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів до декларації з ПДВ:

Розділ I . Податкові зобов ` язання

№ з/п Платник податку покупець (індивідуальний податковий номер)

Обсяг поставки

(без ПДВ)

Сума ПДВ

1

2

3

4

№ п/п

Індивідуальний податковий номер покупця – платника ПДВ (без його найменування)

Сумарний об`єм поставки без ПДВ за звітний період

Сума ПДВ, нарахована за поставки

Розділ II . Податковий кредит

№ з/п

Постачальник (індивідуальний податковий номер)

Період виписки податкових накладних, інших документів, що дають право на податковий кредит

Обсяг поставки (без ПДВ)

Сума ПДВ

1

2

3

4

5

№ п/п

Індивідуальний податковий номер постачальника (без його найменування)

Інформацію про період виписки слід брати не з Реєстру (там вказана тільки дата отримання податкової накладної), а з податкової накладної. Дата виписки вказана у шапці податкової накладної, а не в табличній його частині. При цьому в гр.3 слід вказувати період виписки податкової накладної (березень 2008 р., квітень 2008 р. й т.п.).

Сумарний об`єм поставки без ПДВ за звітний період

Сума ПДВ, нарахована за поставки

Відповіді на запитання платників податків, які виникають під час заповнення Додатку № 5 до податкової декларації з ПДВ, надано у листі ДПА України від 14.04.2008 року № 7681/7/16-1117

Відділ масово-роз`яснювальної

роботи та звернень громадян ДПІ

у Ленінському районі м. Харкова

Запровадження марок акцизного збору нового зразка

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова повідомляє, що КМ України Постановою від 12.03.2008 N 179 "Про запровадження марок акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв" з 1 липня 2008 р. запроваджує марки акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв залежно від суми акцизного збору, сплаченого за одиницю маркованої продукції.

При цьому закуплені марки попереднього зразка дозволено застосовувати у виробництві алкогольних напоїв до їх повного використання у період до 1 серпня 2008 р., а алкогольні напої з такими марками можуть перебувати в обігу до повної реалізації в межах строку придатності для споживання.

Імпортування (ввезення, пересилання) алкогольних напоїв з марками попереднього зразка дозволяється в разі, коли такі марки було придбано до 1 липня 2008 р. в установленому законодавством порядку, а алкогольні напої з такими марками перебуватимуть в обігу до повної реалізації в межах строку придатності для споживання.

Відділ масово-роз`яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

Зміни у механізмі відшкодування бюджетної заборгованості з податку на додану вартість

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова повідомляє, що Кабмін України постановою від 26.03.2008 N 251 вніс зміни до постанови від 01.03.2002 N 243 "Про вдосконалення механізму відшкодування бюджетної заборгованості з податку на додану вартість за операціями з експорту продукції", згідно з якими до оригіналів п'яти основних аркушів (примірників декларанта) вантажних митних декларацій, які подаються платниками ПДВ для підтвердження факту експорту товарів, прирівнюються оригінали аркушів з позначенням "3/8".

Відділ масово-роз`яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

Увага! Електронна звітність.

Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Харкова повідомляє, що ДПА України наказом від 10.04.2008 р. № 233, зареєстрованим в Мінюсті України 16.04.08р. № 320/15011, затверджено Інструкцію з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв`язку.

Платники податків повинні здійснювити формування та подання податкових документів в електронному вигляді відповідно до законодавства із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення формування податкових документів, засобу КЗІ, керуючись цією Інструкцією та договором.

Інструкцію розробили, щоб спростити процедуру подання податкової звітності до органів ДПС України та впровадити систему електронного контролю за обігом ПДВ.

Інструкція набрала чинності з 27.04.2008 року.

Відділ масово-роз`яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

Збір за забруднення

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова повідомляє про зміни до Інструкції щодо складання податкового розрахунку збору за забруднення навколишнього природного середовища.

Згідно наказу ДПА України від 03.04.2008р № 206 ”Про внесення змін до форми податкового розрахунку збору за забруднення природного середовища та Інструкції щодо складання податкового розрахунку збору за забруднення навколишнього природного середовища” у формі податкового розрахунку колонки 3 „Норматив збору згідно з додатком 1 до постанови КМУ від 01.03.99р № 303” та 4 „Коефіцієнт індексації нормативів збору” замінено колонкою 3 „Проіндексований норматив збору у поточному році”.

Проіндексований у поточному році норматив розраховується як добуток базового нормативного збору (додаток 1 до Порядку № 303 станом на 31.12.2006р з урахуванням коефіцієнта 2,373), коефіцієнт 1,116 (коефіцієнт індексу інфляції у 2006р.) та коефіцієнт 1,116 (коефіцієнт індексу інфляції у 2007р.) у гривнях з копійками із округленням до двох десяткових знаків.

Відділ масово-роз`яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

Шановні платники податків

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова повідомляє, що Ви маєте можливість отримати безоплатні послуги з роз’яснення податкового законодавства в органах ДПС. Для цього створено Інформаційно-довідковий департамент ДПС. Безкоштовні консультації надаються за телефоном 88005010070 з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 20.00

Відділ масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Ленінському районі м. Харкова

Шановні підприємці!

ДПІ у Ленінському районі м. Харкова звертає увагу, що обов’язковій реєстрації платником податку на додану вартість підлягає особа, чия загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів чи послуг сукупно перевищує 300 тис. грн.

Відділ масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Ленінському районі м. Харкова