Разместить рекламу  

Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Харкова пропонує до Вашої уваги наступну інформацію:

Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Харкова пропонує до Вашої уваги наступну інформацію:

Шановні платники податків! Увага!

Шановні платники податків! Увага! Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Харкова пропонує до Вашої уваги важливу інформацію!

1) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Харкова повідомляє, що 9 листопада 2007 року Державною податковою адміністрацією України спільно з Асоціацією платників податків України у м. Донецьку за адресою вул. Тітова, 15 (прес- центр готелю «Шахтар») буде проведено кущовий семінар для платників податків Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровсікої та Запорізької областей. Тема семінару: «Особливості сплати основних видів податків юридичими особами – суб`єктами господарювання». Початок семінару об 11.год. 00 хв.

2) Державна податкова адміністрація України наказом від 16.06.2007 N 363 внесла зміни до Порядку подання фінансовими установами органам державної податкової служби повідомлень про відкриття / закриття рахунків платників податків і зборів (обов'язкових платежів) та заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету, якими, зокрема розширила перелік підстав для відмови в узятті органом державної податкової служби рахунків платників податків на облік.

Так, якщо діюча редакція Порядку передбачає три підстави для відмови, то після набрання чинності зазначених змін у податкових органів буде ще п'ять, а саме:

наявність в Єдиному банку даних про платників податків - юридичних осіб або Реєстрі фізичних осіб - платників податків підприємців:

  • інформації про відкриття такого рахунку іншому платнику податків або зазначеному платнику податків, але з іншою датою операції;
  • інформації про такий рахунок, яка збігається з реквізитами, що надійшли від фінансової установи в Повідомленні про відкриття рахунку;
  • інформації про видачу платнику податків, щодо якого надійшла інформація про відкриття рахунку, довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах (обов'язкових платежах) за формою N 22-ОПП, яка видається Платнику податків за умови закриття всіх рахунків для закінчення процедури державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;
  • інформації про закриття такого рахунку (крім рахунків, які відкриваються в органах Державного казначейства України);

наявність судового рішення щодо заборони взяття рахунків на облік в органах державної податкової служби.

3) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м.Харкова повідомляє,що Державна податкова адміністрація України листом від 06.07.2007 N 13508/7/15-0717 роз'яснила деякі питання сплати збору за видачу дозволу на розміщення об'єкта торгівлі та, зокрема, зазначила, що обов'язок сплати збору за видачу дозволу на розміщення об'єкта торгівлі виникає при отриманні такого дозволу відповідно до рішень органів місцевого самоврядування. 

4) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м.Харкова повідомляє,що Державна податкова адміністрація України листом від 31.05.2007 N 10861 / 7 / 16-1517-10 «Щодо нарахування податкового кредиту та відмови товариства з обмеженною відповідальністю наданні документів, що підтверджують здійснення господарської операції» роз'яснила, що у разі відмови з боку постачальника товарів (послуг) надати податкову накладну або при порушенні ним порядку її заповнення отримувач таких товарів (послуг) має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву зі скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум цього податку до складу податкового кредиту. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку внаслідок придбання таких товарів (послуг).

5) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м.Харкова повідомляє,що з 4 вересня набрала чинності постанова КМУ від 30.08.07 р. № 1077 « Про доповнення пункту 4 Порядку випуску , обігу та погашення векселів, які видаються на суму податку на додану вартість при імпорті товарів на митну територію України» . У теперішній час податковий вексель на суму податкового зобов`язання з податку на додану вартість моде бути виданий лише особою, яка:

  1. є платником податку на додану вартість відповідно до вимог статті 2 Закону про ПДВ;

Зареєстрована як платник податку згідно зі статтею 9 Закону, внесена до реєстру платників податку на додану вартість і має індивідуальний податковий номер, присвоєний як платнику податку на додану вартість;

  1. така реєстрація відбулася не менше ніж за 12 календарних місяців до місяця, в якому здійснюється імпорт;

  2. не має на момент митного оформлення товарів податкових векселів, не погашених у строк.

6) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м.Харкова повідомляє,що Державна податкова адміністрація України наказом від 20.08.2007 р № 498 «Про внесення змін до наказу ДПА України від 30.05.97 р. № 166» викладено у новій редакції додаток 1 до податкової декларації з податку на додану вартість. Також, відповідно до змін, внесених наказом № 166, заключення додатку 2 до Порядку заповнення та надання податкової декларації з податку на додану вартість доповнено пунктом 7 наступного змісту: Збільшується (Зменьшується) сума по податковому векселю, яка зарахована до складу податкових зобов’язань.

7) ДПІ у Ленінському районі м. Харкова нагадує, що з 1 жовтня поточного року встановлено розмір мінімальної заробітної плати у сумі 460 грн., згідно з Законом України «Про внесення змін у Закон України «Про державний бюджет України на 2007 рік» від 15.03.07 №749-Y.

Також повідомляємо, що з названої дати прожитковий мінімум для працездатних осіб дорівнює 568 грн.

Читать еще